Ogrodzenia panelowe

W Naszej ofercie posiadamy ogrodzenia panelowe ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo w różnych rozmiarach oraz dwóch wersjach kolorystycznych. Na całość systemu składa się panel zgrzewany z drutu o średnicy 4mm, 5mm lub 6mm wraz z słupkiem oraz akcesoriami montażowymi. Cennik oferty uwzględnia różne formy płotów – odmienne pod kątem długości, grubości oraz innych parametrów technicznych.

Proponowane przez nas produkty to estetyczny, solidny i wytrzymały sposób na wygrodzenie terenu posesji prywatnej, firmy, obiektu sportowego itp.

Działamy na ternie Śląska, zapewniając doradztwo, atrakcyjne warunki finansowe oraz dowóz produktów. Z chęcią odpowiadamy także na zgłoszenia z innych regionów kraju.

Wzór boczny paneli

Profil paneli

Wykonanie i kolorystyka

Panele ogrodzeniowe są wykonane z drutu stalowego, posiadają bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne, mianowicie są zanurzane w płynnym cynku i następnie powlekane warstwą żywicy poliestrowej oraz malowany w kolorze metodą proszkową.

Słupki wykonane są z profili zamkniętych o grubości ścianki 1,5mm w całości ocynkowane również od środka, a następnie malowane proszkowo na jeden z dwóch kolorów. Słupek posiada daszek, który wykonany jest z tworzywa PCV, który zabezpiecza przed przedostawaniem się wody do środka słupka.

Kolory paneli

Sposób montażu

Produkty są montowane do boków słupka ogrodzeniowego przy pomocy specjalnych uchwytów, które pozwalają na odpowiednią regulację oraz precyzyjny i łatwy montaż.

Ogrodzenie z paneli

Powrót do poprzedniej strony...

Copyright © 2014 Centrum Ogrodzień Panelowych

TEL.: (+48) 530 260 040