PROFIBUDOgrodzenia panelowe

OGRÓD WYSTAWOWY

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego ogrodu wystawowego, który znajduje się w Zabrzu przy ul. Szkubacza 1 (Parking Centrum Handlowego M1). Znajdą tam Państwo szeroki asortyment oraz wiele oferowanych przez nas produktów. Nasi pracownicy doradzą Państwu i pomogą w doborze optymalnego rozwiązania.

Zdjęcia nie zawsze oddają urok przedmiotów. Czasami trudno nam wyobrazić sobie, jak coś przedstawionego na fotografii wyglądałoby np. przed domem. Tak więc z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy nasz ogród wystawowy, czyli miejsce, w którym prezentujemy liczne przykłady wykonywanej przez nas pracy.

Ogrodzenia panelowe – inspiracje

Jako dystrybutor paneli ogrodzeniowych dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas elementy spełniały Państwa oczekiwanie, ale gusta są różne. Dlatego stawimy na mnogość wyboru, dzięki czemu na pewno znajdą Państwo inspirację, która idealnie będzie prezentować się przed domem, firmą i wieloma innymi miejscami.

Na ogrodzie wystawowym, znajdującym się w Zabrzu na Śląsku zobaczą Państwo ekspozycję, w której skład wchodzą m.in. ogrodzenia panelowe, betonowe oraz kostka brukowa.

Kostka brukowa – przykłady ułożenia

Zastanawiacie się Państwo, jakie wzory oraz kolory będą pasować na taras lub podjazd w domu bądź firmie? Doskonale rozumiemy, że taki wybór nie jest łatwy, takie więc przy szukaniu inspiracji serdecznie zapraszamy na naszą wystawę. Znajdują się tutaj liczne przykłady ułożenia kostki brukowej, które wpasują się w różne koncepcje architektoniczne.

Jeśli interesują Państwa nasze produkty zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście odwiedzenia nas w Zabrzu. Pomożemy z doborem najlepszej koncepcji ułożenia bruku, które odmieni Państwa podwórko. Poniżej umieszczamy dokładną mapę z wytycznymi jak do nas trafić. Serdecznie zapraszamy!