PROFI-BUDOgrodzenia panelowe

Automatyka do bram

Przy planowaniu montażu ogrodzenia i bramy należy podjąć decyzję, w jaki sposób brama będzie otwierana. Można wybrać tradycyjną metodę samodzielnego otwierania lub postawić na montaż automatyki do bram.

Nasza firma ze Śląska od wielu lat zajmuje się sprzedażą systemów ogrodzeń. Interesują nas także, nowoczesne rozwiązania elektroniczne, a w tej kategorii mieści się automatyka do bram. Dlatego też oferujemy wszystkie elementy konieczne do skonstruowania tego typu rozwiązań.
W naszym asortymencie posiadamy szeroki wachlarz produktów do tworzenia automatyzacji systemu otwierania bram. Dzielą się one ze względu na typ bramy. Są to:
  • systemy przesuwne – oparte na nowoczesnych napędach, cechujących się przede wszystkim szybkim i stosunkowo cichym działaniem, a także wyjątkowym udźwigiem (niektóre typy nawet do 3500 kg); polecane są do wjazdów na posesje lub działki,
  • systemy skrzydłowe – przy tego typu instalacjach konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na parametry samych skrzydeł, aby wybrane siłowniki były w stanie utrzymać konstrukcję na miejscu w każdych warunkach,
  • systemy garażowe – stosowane w garażach i magazynach, oparte są przede wszystkich na napędzie łańcuchowym.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY