PROFI-BUD Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe

W Naszej ofercie posiadamy ogrodzenia panelowe ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo w różnych rozmiarach oraz dwóch wersjach kolorystycznych. Na całość systemu składa się panel zgrzewany z drutu o średnicy 4mm, 5mm lub 6mm wraz z słupkiem oraz akcesoriami montażowymi. Cennik oferty uwzględnia różne formy płotów – odmienne pod kątem długości, grubości oraz innych parametrów technicznych. Proponowane przez nas produkty to estetyczny, solidny i wytrzymały sposób na wygrodzenie terenu posesji prywatnej, firmy, obiektu sportowego itp. Działamy na ternie Śląska, zapewniając doradztwo, atrakcyjne warunki finansowe oraz dowóz produktów. Z chęcią odpowiadamy także na zgłoszenia z innych regionów kraju.

Panele ogrodzeniowe są wykonane z drutu stalowego, posiadają bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne, mianowicie są zanurzane w płynnym cynku i następnie powlekane warstwą żywicy poliestrowej oraz malowany w kolorze metodą proszkową.

Słupki wykonane są z profili zamkniętych o grubości ścianki 1,5mm w całości ocynkowane również od środka, a następnie malowane proszkowo na jeden z dwóch kolorów. Słupek posiada daszek, który wykonany jest z tworzywa PCV, który zabezpiecza przed przedostawaniem się wody do środka słupka.

Wzór boczny paneli

Wykonanie i kolorystyka

ZOBACZ NASZE PRODUKTY