PROFIBUDOgrodzenia panelowe

O Naszej firmie

Firma Handlowo-Usługowa PROFI- BUD S.C. działa na rynku od 2007 roku. Pierwotnym segmentem naszej działalności było dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla branży brukarskiej. W dalszym ciągu jest to istotny element naszej oferty. Zajmujemy się projektowaniem oraz brukowaniem nawierzchni z zastosowaniem kostki brukowej. Prowadzimy sprzedaż galanterii betonowej i kostki brukowej oraz kruszyw dekoracyjnych i drogowych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm.
Rozwój przedsiębiorstwa przyczynił się także do rozwoju zakresu działań. Obecnie zajmujemy się także sprzedażą i montażem ogrodzeń panelowych oraz automatyki do bram, handlem systemami odwodnień terenów, sprzedażą desek kompozytowych, impregnatów, fug i środków chemicznych do bruku i ogrodzeń, a także transportem samochodami samowyładowczymi oraz HDS.

Zrealizuj z nami
ogrodzenie swoich marzeń!

Dużo uwagi poświęcamy rozwijaniu poszczególnych segmentów działalności. Nasze ogrodzenia panelowe odznaczają się wysoką jakością wykonania. Cechą charakterystyczną jest wyjątkowa wytrzymałość płotu przy stosunkowo lekkiej konstrukcji. Oferowane przez nas rozwiązania doskonale nadają się do wygradzania posesji prywatnych, jak też działek publicznych. Ich charakterystyczna, delikatna budowa nie ingeruje w ogólny wygląd otoczenia, doskonale się z nim komponując.

Spełnimy oczekiwania
najbardziej wymagających klientów!

PROFI-BUD PANELOWE OGRODZENIA

PLIKI DO POBRANIA